Hizmet Politikası

Önder Metal yapmış olduğu fabrika ve makine yatırımları, anlaşma yapmış olduğu yurtdışı ithalat tedarikçileri, yılların vermiş olduğu güven ve tecrübe ile hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

Ticaret felsefesini, satışa odaklı olmaktan çıkartarak tam bir hizmet işletmesi olarak belirlemiştir. Kendisini iş yapmış olduğu firmaların çözüm ortağı olarak görmekte, onlara çözüm üretmekte, zamandan kazanmalarını, maliyetlerini düşürmelerini, verimliliklerini arttırmalarını, gereksiz yatırımdan kaçınmalarını sağlamakta, piyasaya daha kaliteli ürün sunabilmeleri için müşterilerinin her zaman güvenebileceği bir yan sanayi işletmesi durumundadır.
 
Çözüm ortağı olarak hedefimiz, proje tabanlı çözümleri, en kaliteli ürünleri, zamanında teslimatı, müşterilerimize kusursuz hizmet olarak götürmektir.
 
Önder metal, yurtiçi ve yurtdışı demir-çelik fabrikalarından aracısız olarak yapılan sac alımları sayesinde düşük maliyet, geniş makine parkı sayesinde zamandan tasarruf, imalatçıların yarı mamuller ile vakit kaybetmesini engellediği için üretimlerine motive olmalarını sağlamaktadır. Ayrıca dünya standartlarında makine parkı ve kalifiye personeli ile kaliteli üretim, imalatçılarının hata yapma olasılıklarına karşılık mamul - yarı mamullerin ön kalite kontrolden geçirilmesi ile üretim riskinin üstlenilmesi, stoklarının geniş olması sebebiyle zamanında temrin ve üretim zamanının kısaltılması gibi avantajları sağlamaktadır.
 
Çalışmalarımızın önemli bir parçası olan projelendirme hizmetleri ile proje tabanlı üretim, projeye uygun özel hammadde ithali ve temini ile müşterilerimize özel çözümler sunmaktayız.
 
İthalatı yapılan yüksek mukavemetli ve aşınma direnci yüksek saclar ile diğer hammaddelerin kusursuz bir şekilde işlenip, çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize istenilen niteliklerde sunulması için; Türkiye’nin en modern ve bu özel proseslerin yapılabilmesi için gereken teknik, teknolojik donanıma sahip makine parkuru ile en yüksek kalitede ve hassasiyette üretim yapılmaktadır.
 
Hizmetlerimizi kusursuz olarak müşterilerimize sunmak için 4 ayrı fabrika binasında imalat konusuna göre sınıflandırılmış üretim yapılmakta ve geniş uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.